| Sheisshe a întrebat:

Hey! Am instalat youtube dowloader si mi s-a instalat si o bara pe google chrome.Cum scap de ea?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ピンク a răspuns:

Nu cred ca se poate sterge, cel putin nu sunt sigura. Si mie mi-a aparut acea bara.
Am dat click dreapta pe ea, dupa care mi-a aparut o casuta in care imi scria toate toolbar-urile pe care le am, dezactivate si activate. In acea casuta scria si 'YTD Toolbar' (avea un semn de bifat inaintea lui). Am dat click pe semnul de bifat, si mi-a disparut bara big grin

| Niiiicu a răspuns:

Start=>control panel=>add or remove hardware si o stergi de acolo ssau intri in browser si dai la setari si o stergi...

| Andrei21000000000000000000000000 a răspuns:

Salut.Acea bara este un ToolBar.Pentru a scapa de ea poti sa dezinstalezi youtube downlader si cand il reinstalezi, uitate atent si debifeaza casutele care contin cuvantul toolbat. Sper ca te-am ajutat

| Dianna21 a răspuns:

Google chorme -> setari -> extensii. si de acolo dai remove.
Butonul de setari, il gasesti in browser sub butonul "x". este o "cheie" si in acel meniu gasesti "setari ".
Ti-am spus si eu, mota-mo laughing

| GigiMD a răspuns:

Uite aici : te duci la setari in chrome si acolo gasesti instrumente --> extensii --> in lista de extensii stergi extensia dorita

| BlackAngell294 a răspuns:

Trebuie sa dai click dreapta pe ea si dai divisible sau trebuie sa aiba un buton X acolo... vezi si uh.Bafta

| Mazilu_Cristi_1989 a răspuns:

Mai omule... intri la settings in gg chrome si dai in stanga sus la extensions si o sa-ti apara mai multe chestii pe care le vrei sau nu. Umbli tu acolo si stergi ce nu vrei. Sper ca te-am ajutatwinking.