| Ion_Madalina_1994 a întrebat:

Mi-a disparut bara care continea butonul de start,celelalte icoane(shortcut-uri) si cu tot cu ceas si sunet etc., dar doar cand deschid Google Chrome.Tin sa precizez ca am incercat si cu autohide,dar nu e asta problema, pentru ca bara imi apare cand ies din Google Chrome.Cum fac sa imi apara din nou? please

3 răspunsuri:
| traxter a răspuns:

Apesi f11.Ai intrat in modul de fullscreen. Apasa f11. Funda?

| stefan1707 a răspuns:

Dai click dreapta si cauti pe acolo pe undeva trebuie sa scrie desktop si bifezi alea pe acolo

| serban045 a răspuns:

Eu cred ca din task ai vreun virus care iti da kill la aplicatia explorer.exe asa ca cel mai bine roaga pe cineva si fa-ti o resoftare!