| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am intrat pe un site astazi si anti-virusul meu Avast mi-a gasit un virus era ceva de genul a virus has been detected si acum nu stiu pe care sa dau click pe abort connection sau sa inchid fereastra dand pe x-ul de sus?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Abort connection e mai sigur dar sa nu intri din nou pe acel site.

| DoRu a răspuns:

Dai pe abord connection!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai zi pe ce site ai intrat. Abort connection da pe el.

| RoseOfTheFire explică (pentru anonim_4396):

Pai am vrut sa caut un film sa vad online si l-am gasit pe acel site am intrat pe el sa il vad si mi-a aparut asta cu virusul

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Cum se numea siteul? Dexemplu da ca mai vezi niste siteuri la intamplare cu filme nu da kclic pe ele ca iti dau virusi o sa iti dauneze caluclatorul.O zi placuta happy

| RoseOfTheFire explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult nu o sa mai dau m-am invatat minte doar pe axyy stiu ca acolo e in regula vad filme si pana acum nu am luat nici un virus happy