| SilviaX a întrebat:

Eu am anti-virusul 'Avast' si vreau sa il inchid, deoarece cand intru pe Google, Facebook etc imi apare ca sunt virusi, dar nu sunt.
Cum pot sa il inchid?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Il poti dezinstala daca nu iti mai trebuie de la : Dezinstalare sau Modificare Programe sau:
-dai clic dretul pe iconita avast din bara de activitati si clic pe big grinisable sau debifezi enable depinde cum ai tu acolo, iar cand vrei il poti activa din nou! Bafta!

| SilviaX explică (pentru lpavel):

Unde dau la Dezinstalare sau Modificare Programe? Si nu imi apare nici o icnonita jos, dar de fiecare data cand intru pe forumuri etc zice ca sunt virusi, dar nu sunt. FUNDA!

| lpavel a răspuns (pentru SilviaX):

Daca ai win7 faci asa: clic my computer(computerul meu) si sus vei vedea Dezinstalare su Modificare Programe, clic pe el, iti apare o ferestra si cauti acolo avast