| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am nevoie de ajutor am un cd care contine un RMN si trebuie sa il copiez in computer ma poate ajuta careva?

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Fa-i imagine cu Nero!

| RoseOfTheFire explică (pentru K0sti):

Trebuie sa copiez tot cd-ul.

| K0sti a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Aoleu, imagine inseamna copie bit cu bit, adica mai mult decat tot! happy

| RoseOfTheFire explică (pentru K0sti):

Da, dar eu as vrea alt program de copiere cd. happy

| K0sti a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Pai de ce? Foloseste Power ISO!

| RoseOfTheFire explică (pentru K0sti):

Ca asa vreau eu. Am downloadat Power ISO, mersi mult!

| K0sti a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Vezi ca e posibil sa nu poti sa-l copiezi, sunt protejate la copiere!

| RoseOfTheFire explică (pentru K0sti):

Glumesti, nu? Atunci mai exista un alt program ''minune''?

| K0sti a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Nu glumesc deloc! Majoritatea sunt protejate la copiere astea de la RMN! Da incearca, poate ai noroc! Nu stiu daca exista si nici nu stiu ce tip de protectie au. Am incercat si eu sa copiez 2 si nu am reusit. Bine, nici nu am stat sa caut programe, am renuntat!