| ZiZix a întrebat:

Hey, am o mare problema, de carciun am primit un telefon Samsung GT-C3300K si nu am primit USB la el, am mai avut un telefon Samsung, dar acela are mufa de la USB mai mare si imi lata, cum as putea sa-mi transfer muzica de pe PC pe tefefonul acela fara USB, va rog scrieti detaliat sa pot intelege.Multumesc,fundita pentru cel imi bun raspuns.kiss

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Prin bluetooth! Daca nu ai in pc bluetooth atunci descarca de aici http://bluetoothview.en.softonic.com/ DUpa ce ai descarcat programul, ruleaza-l si da-i sa caute retele (trebuie sa activezi bluetooth la telefon) apoi faci transferu de muzica dorit! Bafta!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Oricand... mai ai nevoie! by! by! Happy Christmas!

| noktambul a răspuns:

Incearca cu un ciocan mai mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...eu pentru telefonul meu mi-am cumparat separat USB-ul...alta metoda nu stiutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema! Pana la urma ai rezolvat?
daca da te rog sa ma ajuti!

| ZiZix explică:

Mersi mult neluL chiar m-a ajutat raspunsul tau