| puffbobo a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul meu. am un samsung gt c3300k. si de fiecare data cand vorbesc la telefon cu altcineva se aude un zgomot pe fundal. ca un sasait. difuzorul e de vina? ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| djdani1 a răspuns:

Salut!
Telefoanele Samsung sunt facute in Korea deci... difuzorul este de vina sau ai schimbat veodata carcasa si nu ai pus bine microfonul il lacas pentru a face contact cum trebuie.
Bafta!

1 răspuns:
| moldovianu a răspuns:

Du-te la un service GSM, te costa in jur de 25-30 lei, cauze sunt multe si chiar daca ai stii care e tot nu ajuta la nimic!