| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am o problema eu de fel sunt o persoana care se consuma din orice stiu c a nu e bine dar asta e si as vrea sa stiu cum pot scapa de stres?

3 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Fi mai indiferentă. Pune-te pe tine pe primul loc şi nu te mai stresa din toate nimicurile că nu are rost!

| alabalaportocalala a răspuns:

Incearca sa nu-ti mai pese de nimeni gandeste-te mai mult la tine(sau poti fi egoistalaughing )
poti cumpara carti de psihologie(cum a spus si metrorex)
si incearca sa nu asculti ce spune alta lume (sti cum se spune "ce nu sti nu te poate afecta)winking
norocwinkingwave

| metrorex a răspuns:

Gandeste-te ca este un fleac
in magazine gasesti multe carti de psihologie, daca aplici ce scrie acolo, cu siguranta vei scapa de aceasta problema