| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Hey! Am problema.Am facut niste poza cu camera foto.Si nu sunt pe card adica sunt pe camera, nu stiu daca intelegeti.Si as vrea sa le scot pe calculator.Problema e ca nu am cablu la camera si nici pozele nu sunt pe card.Sunt in camera.Stiti vreo modalitate cum sa le pun pe card, sau sa le pun pe PC?

3 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Scoate cardul din aparat iar pe margine se afla un buton ridical in sus si va merge

| EmyEmyy a răspuns:

Trebuie sa cauti cablul, n-ai cum sa le pui dupa camera pe card... Bafta!

| Yoioana a răspuns:

Nu cred ca poti decat sa cauti un cablu care se potriveste camerei sau sa te duci la un magazin de electronice sa intrebi de unul.