| Ilincaaaa a întrebat:

Hey:*. Am si eu o intrebare, de ceva timp cand incerc sa intru in istoria convorbirilor pe Y. M. imi apare :"This web application requires Javascript. Please enable it in your browser preferences. ". Am inteles ca e o problema cu Java, dar nu stiu cum sa o rezolv. Cine ma ajuta?sad Dau fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| AdiSt a răspuns:

Asta nu se poate rezolva din folderul messenger...ma refer sa te duci in folderul messenger si sa stergi folderul java pentru ca nu tiar mai merge deloc messu.iti recomand sa til instalezi din nou mess 11 sau 10 si tragele dp siteul lor...asta http://messenger.yahoo.com/download/...funda:D

| Ilincaaaa explică (pentru AdiSt):

Am reinstalat mess-ul si nimic.straight face

| AdiSt a răspuns (pentru Ilincaaaa):

Pai daca l-ai reinstalat inseamna ca sau sters datele(remove) ori este renumitul virus de mess cred cal stii ca l-am avut si eulaughing).eu asa am facut l-am dezinstalat-->control panel-->add or remove programs si il stergi de acolo... dupa l-am instalat din nou si a mers.cred ca ai probleme cu windowsul...da-mi te rog id pate pot sa til fac eu cu team viewer, sa-mi dai un raspuns

| AdiSt a răspuns (pentru Ilincaaaa):

Nu stiu daca intelegi la ce ma refer eu ca la explicat nu-s prea bun eu la fapte islaughing