| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebaretongue...de vreo 2 zile nu am niciun antivirus pe calc...astazi cand am incercat sa iau de pe net AVG Free Edition(am auzit ca e bunicel), nu m-a lasat sa-l downloadez...scria ceva de genul `could not be saved, beacause the source file could not be read. Try again later, or contact the server administrator` ...intrebarea este: ce ma fac eu fara antivirus?crying ps:nu am bani de liceentastraight face... v-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei til trimit eu pe mess,, iceman_828" e idul meu happy
E Free edition si e destul de bun, asta il am si eu.

15 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cauta unul free. Incearca avira sau avast. Le poti downloada de pe:
www.avira.com
sau
www.avast.com

| pepe a răspuns:

Dacă nu poţi să-l descarci încearcă Avira AntiVir Personal sau Bit Defender Free Edition v10. Eu le am pe toate instalate şi nu am probleme cu viruşii.

| pepe a răspuns:

Încearcă link-urile astea
http://www.bitdefender.ro/
http://www.free-av.com/

| covexrobu a răspuns:

WOW cum ai rezista 2 zile fara antivirus? eu nu am antivirus de mai bine de 3 ani si nu am nici un virus in calculator. Trebuie sa fii atenta pe ce site-uri intri si ce descarci si ce cd/dvd-uri bagi in calc si gata nu iti trebuie antivirus nu ai bataie de cap si etc.

| Dorinel a răspuns:

Nu stiu cum este avg dar daca ai un calculator bunicel iti recomand bitdefender free edition 10...mananca ceva resurse dar e bun... daca ai pc-ul bun nu simtiwinking

| Demoiselle a răspuns:

Pai asemanator se intampla si la Avira sau BitDefender doar ca de data asta nici macar nu imi deschide pagina `Server not found
Firefox can't find the server at www.bitdefender.com.`...:(

| Demoiselle a răspuns:

Am incercat...si nu ma lasa sa downloadezsad... oricum merci ca ai avut rabdarea sa incerci sa ma ajuti! >big grin

| Demoiselle a răspuns:

Nu-mi deschide niciunul dintre linkurisad...va multumesc oricum:*:X

| Demoiselle a răspuns:

3 ani fara antivirus? cred ca glumesti!laughing

| Demoiselle a răspuns:

Haleluialaughing...am reusit cu Avg...si sunt multumitabig grin...10x all:*...Hug!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Avira este un bun antivirus

| rolly14 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu downloadezi AVG free edition... cel mai bun si cel mai popular este NOD32...crede-ma este numarul unu pe piata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca cu Norton, trial de 14 zile. E cea mai nou varianta de antivirus si la mine a mers f bine. Uite intra aici: www.symantec.com/norton/beta/.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MademoiselleS ia vezi tu si incvearca si cu internet explorer sau google chrome... poate mozilla ala de la tine are un bug... eu am renuntat la mozilla pentru ca nu mai merge salvata parola pe TPU si ma delogheaza lo fiecare click. Incearca alt browser cum ti-am zis si zi daca ai reusit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma voi cu nod 32 si norton, nu ati citit ca a spus ca nu are bani de licenta si ca vrea sa-i mearga sa descarce un antivirus free? Mademoiselles, incearca sa-ti instalezi un alt browser, poate ca o sa-ti mearga sau daca ai o versiune veche de firefox, ia-ti ultima versiune aparauta, adica firefox 3.5.2.