| ClaudyuBCT a întrebat:

Hey am un Nokia 2730 classic, am facut rost de un cablu de date dar cand bag cablul de date in telefon imi apare ca si cum ar fi camera foto... imi da doar sa transfer din telefon pe card...
si cand iau o melodie sa o pun pe card(de la telefon) nu merge iar fisierele din telefon arata ciudat.
daca dau copy la o melodie sau ceva si vreau sa o copiez pe card, nu merge sa dau paste...
un mic ajutor va rog
PS:cablul de date este de Nokia

4 răspunsuri:
| hellchild a răspuns:

Sistemul de operare al pc?

| ClaudyuBCT explică:

A si astazi am reinstalat windowsu...
am win xp si inainte tot xp... dar dc nu mai merge? ca inainte mergea?

| CURIOSULll a răspuns:

Am exact acelesi telefon si nu am intampinat probleme de genu asta (dar totusi melodiile alea preinstalate -sunet de apel- nu pot fi transferate)
Poate cablul nu e bun(mi sa intamplat si mie asa ceva)

| gabytzuka27 a răspuns:

Reseteaza telefonul si cardul ca mi sa iniamplat si mie la fel si le-am resetat si acum merge