| anca377 a întrebat:

Hey
Am vazut acum cateva saptamani ca tot felul de prieteni scriu pe facebook:se simte trist/somnoros/fericit/indragostit/etc.Intrebarea este cum se face asta? cum pot scrie si eu si sa imi apara un emoticon langa

Răspuns Câştigător
| Sylvye a răspuns:

Ca sa poti face asta trebuie sa iti pui facebook-ul in engleza, apoi vei gasi un emoticon pe care apesi cand scrii ce gandesti.

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Cand vrei sa pui o postare in cronologia ta, ai jos (in casuta care scrii) langa localizare o fata gri care zambeste. Apesi pe fata si alegi din primul rand ce vrei.
Bafta.

| Sănduțța a răspuns:

Intrii acasa, iar in casuta unde scrii ce faci, ce vrei, etc; mai jos este localizare, iar alaturi, o fata gri care zambeste. Apesi pe ea si alegi ce vrei. Succes! happy

| Skipper09 a răspuns:

Intri in cronologie, dai pe butonul despre si aici poti adauga membrii de familie relatii etc. (iar daca vrei sa postezi in cronologie ca esti fericita, trista vei posta pe butonul de postare). Sper ca te-am ajutat.