| Erika120192 a întrebat:

Hey Buna happy Am si eu o intrebare mai ciudata big grin Telefonul Cosmote Veiry Tach are teme? daca da unde intru? laughing telefonul e nou si nu prea stiu unde sa intru. Pls help
fundita kiss bye

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Cu parere de rau nu are sad sincer si eu am Samsung si stiu cu me cand nu ai teme laughing nasol big grin

1 răspuns:
| Sophie a răspuns:

Am samsuing dar la setari dai la profiliul meu, tema mea si mie imi apara ca imi pot creea unathinking si eu am vreo 30 de modele sa imi creez...thinking