| 00SweetTweety00 a întrebat:

Hey cand vreau sa la loghez pe facebook apare asta :

It looks like your account might not be real. Facebook is a community where people share and interact using their real identities.
Facebook does not allow accounts that:
Pretend to be someone else
Use a fake name
Don't represent a real person
In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure. dau continua scriu codu, si imi apare Identifică fotografii ale prietenilor (limită orară depăşită) dar nu pot da clik pe nimic straight face ce sa facc? crying
Ps : nici prietenii nu ma mai gasesc si toata activitatea mea pe facebbok a fost stearsa straight face

Răspuns Câştigător
| DeeYu2013 a răspuns:

Ai contul blocat.Pentru asta facebook nu te va lasa sa intrii din cauza anumitor raport-uri primite spam-uri/sau chiar block de la prieteni. Incearca sa intrii la recover password dar nu are sens daca spui ca nu te gaseste nimeni =alt cont.

| 00SweetTweety00 explică (pentru DeeYu2013):

Ce rau imi pare straight face aveam multe like-uri rolling on the floor)) straight face

2 răspunsuri:
| deaadeea a răspuns:

Inseamna ca ai fost raportat/a si mie mi sa intmplat asta si a trebuit sa imi fac alt cont :sper ca te-am ajutat, funda te roggggggg