| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Caut un magazin de unde sa imi cumpar un pc! Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Magazine sunt o grămadă, chestia este că nu ai spus bogetul și ce faci cu el.

| XYZ02 a răspuns:

Depinde,in general folosesc eMag-ul si Altex/MediaGalaxy, desi recent am folosit si pc garage care dupa parerea mea au preturile mult mai mari fata de ceilalti(am cumparat de la ei pentru o promotie).
Daca vorbim de piata SH, atunci ABD Computer.
Nu trebuie sa iti cumperi toate pisele de la un singur magazin, daca doresti asamblare poti merge la orice service si te costa cam 30 de lei.

| anaconda26 a răspuns:

PCGarage sau eMag.