| Alecsanndraa a întrebat:

Hey!
ce este acela weed(se fumeaza). un prieten fumeaza asa ceva si voriam sa stiu cat de grav este.multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ioanaKevlar a răspuns:

Nu e grav. In S.U.A. se foloseste pentru tratarea problemelor pulmonare (cu prescriptie de la medic). In Romania este ilegala pentru ca suntem in urma cu dezvoltarea. La noi multe sunt interzise prin lege.

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Weed sau Pure by Magic. Nici să nu-ți tracă prin cap să încerci! Te rog, e foarte toxic și pe deasupra ilegal.

| Kaz a răspuns:

Marijuana