| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ce parere aveti despre epilatoarele de la top shop credeti ca sunt bune de ceva vreau sa imi comand si eu si nu stiu daca sunt bune 100%?

2 răspunsuri:
| Dannycsa a răspuns:

Eu in locul tau as merge la un salon de epilae definitiva, cred ca dureaza vreo 6 luni dar dupa nu mai ai problemehee hee Eu sunt din Cluj Si avem asa ceva la Polus Centerhappy Si daca te referi al aparatele alea care cica "smulf " parul..sunt dureroase.

| RoseOfTheFire explică (pentru Dannycsa):

Aha ok mersi tot pe crema Veet merg e mai buna chiar daca nu tine prea mult dar e nedureroasa.