| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey cine ma poate ajuta si pe mine deci pe facebook cand vreau sa pun un melodie sau sa scriu un status imi zice Something went wrong. We're working on getting it fixed as soon as we can cum pot remedia problema?

3 răspunsuri:
| IAmSoDifferent a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat big grin. saptamana asta big grin. si astept sa mearga. trebuie sa ai rabdare deoarece Facebook`ul este "supraincarcat" sa zicem. are foarte multi utilizatori. si se mai blocheaza din cand in cand

| Daaanciu a răspuns:

E de la ei...am patit si eu asta, dar mi s.a remediat in cateva zile. nu ai ce sa faci. o s.o faca ei. Funda?

| KidaaaToxika99 a răspuns:

E problema de server...doar asteaptawinking