| anonim_4396 a întrebat:

Hey... credeti ca ma puteti ajuta sa ma decid?!

As vrea sa-mi cumpar o tableta, dar in acelasi timp ma gandesc sa-mi cumpar si eu telefon.( ambele nu pot sa le cumpar, trebuie sa aleg ).

O sugestie, o parere, va rog!

Multumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| Gaannicus a răspuns:

Eu zic ca telefon, las-o incolo de tabelta, nu ai calculator / laptop? Telefonul poti sa il iei oriunde dupa tine, dai telefoane cu el si in plus daca iti cumper pe Android ai sute de mii de aplicatii similare cu tableta. happy.

| Gaannicus a răspuns:

Eu zic ca telefon, las-o incolo de tableta, nu ai calculator / laptop? Telefonul poti sa il iei oriunde dupa tine, dai telefoane cu el si in plus daca iti cumper pe Android ai sute de mii de aplicatii similare cu tableta. happy.

| Dany1068 a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti iei tableta pentru ca e mult mai tare dacat tel. si in plus de pe tableta mea poti sa suni ca pe telefon~.~.~.~

| Dx a răspuns:

Da, dar aici... nu am wireless. iar la telefon nu poti baga USB.(netul)...

| userPoWer a răspuns:

Telefonul ar fi best decision. de tableta nu ai nevoie, ai pc doar.