| birdie14 a întrebat:

Hey`! Cum as putea sa`mi sterg cont-ul de pe TPU?
E doar temporar dar am nevoie neaparat!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scrie un mesaj din CONTACT, indici contul(URL) si rogi pe Stela sa ti-l stearga, este singura care o poate face. Va dura un timp, chiar cateva zile. Succes si numai bine!

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu-ti poti sterge contul. Doar sa faci in asa fel sa te raporteze cineva. Stiu ca e cam aiurea, dar foloseste un limbaj obscen la cateva jigniri, pune-ti o poza obscena la profil si schimbati numele(sa fie obscen). Uita-te si tu la lista cu utilizatori suspendati si vezi motivele(te inspiri de acolo).