| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey cum sa va spun am schimbat becurile la lustra sunt din acelea stil para ca altele nu merg si dupa un timp incep sa dea un miros in camera de la ce sa fie?

2 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Probabil au forma diferita fata de cele anterioare si ating dulia;
Sau au o putere putin mai mare ca cele anterioare si este normal sa miroase, datorita caldurii mai mari degajate: plasticul duliei se incalzeste prea rau.

| Pufffx a răspuns:

Ma si eu am patit mi s-a ars becu am pus altu si mirosea urat si l-am schimbat era de la bec incearca si tu.Bafta.