| Zambet a întrebat:

Hey, de curand nu mai merge sa intru pe Yahoo Messenger. vreau sa spun ca intru, iar apoi imi scrie the program not responding si se inchide messu. Vreau si eu un site de pe care pot sa vorbesc online ca pe mess si sa pot sa dau si web. Mersiwinking

Răspuns Câştigător
| κίllą a răspuns:

Intra aici: http://www.meebo.com/
ai si messenger si skype... facebook etc :D sper ca te-am ajutat :)

18 răspunsuri:
| BybyBlondina a răspuns:

Meebo sau Yahoo Messenger online. Dar incearca sa-l reinstalezi.Am patit si eu.

| georggyy a răspuns:

Http://www.brothersoft.com/download-digsby-110655.html
Este foarte asemanator cu messengerul!
Meebo e cam aiurea ca este site dar asta e gen messenger :*!
>:D<
KiSseSs1:*:*:*

| georggyy a răspuns:

Trebuie sa iti faci un cont digsby intri in el, dai Tools->Preferences ->Accounts->Sus in dreapta Add IM Account -> Yahoo ->Bifezi casuta si te conectezi :*big hug
Sper ca te-am ajutat

| Zambet explică:

@yo_pushtoayk_lui l-am reinstalat de o gramada de ori, dar la fel.mersi oricum

| Zambet explică:

Vista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreaapta pe my computer, properties, advanced, error reporting si bifeaza disable error reporting si lasa bifat but notify me when... lasi un mesaj daca merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe meebo.rohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum de nu-ti mai merge instlaleazati/downloadeazati altu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci ii problema ca ti plin computeru sau ai virusi ca si mie mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istaleaza iar messu si web

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mebo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa intru pe mess de pe google ca am mai intrat o data da am uitat cum am scris va rog ajutati-mahappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu intreaba mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa intru pe mess de pe net cum fac
?

| georgik21 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa-ti stergi mess'ul din pc si sa-l reinstalezi din nou. E foarte simplu:intri pe google si cauti yahoo messenger 10(e cel mai bun)sau 9 il downloadezi si ti'l instalezi.Si merge fara probleme