| Luci88 a întrebat:

Hey, Dece cand deschid un fisier de pe desktop sau o pagina de net, ori ce, in dreapta jos apare patratul ala de la COMODO Defense + alert etc si trebuie sa dau Standbox Allow sau Block.
Ce sa fac sa nu mai apara aceasta caseta? ce sa >dezactivez?funda

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Sandbox? ai avast? avira? sau kaspersky?

| Bєshka a răspuns:

Cred ca ai avg. dai allow si undeva jos pe fereastra aia parca iti scrie in engleza sa nu-ti mai apara aia si dai acolo. funda?big grin

| Luci88 explică (pentru Bєshka):

Fratilor am Comodo AntiVirus si cand deschid ceva apare acel patrat si tot ma avertizeaza, si vreau ca sa nu ma mai avertizeze