| Irinushh a întrebat:

Hey:* deci...laughing pe facebook! Cum sa fac sa nu imi mai apara adresa de email pe profil? Fundawinking

3 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Buna.
intri pe facebook,dai click pe contul meu(dreapta sus),setari de confidentialitate,personalizarea setarilor, jos de tot scrie"date de contact" si scrie si email-ul tau, alegi "doar eu" si salvezi.

| Paywa a răspuns:

Dai pe profilul tau;- editeaza profilul; -date de contact; -sterge/adauga adresa de email. Si asta e tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe profil, apoi la informatii si dai fereastra mai in jos pina la date de contact si la e-mail scrii e-mailul tau! Succes