| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac să-mi apară adresa de email pe facebook?

Răspuns Câştigător
| NicoleSova a răspuns:

E o metoda de a ma gasi mai usor pe facebook, deci pune la cautare emailul meu, si ma vei gasi usor pe facebook laughing

8 răspunsuri:
| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Dai la informatii, dai la date de contact si acolo e o casuta mica mica [posibil un lacat], dai pe el si o pui pe public [un golb].

| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Dai la informatii, dai la date de contact si acolo e o casuta mica mica (posibil un lacat), dai pe el si o pui pe public (un golb).

| NicoleSova a răspuns:

Hi. Pe profil in partea stinga se arata "update info" si "activity log" apasa pe "update info" apoi va aparea in jos " contact info" si editeaza. Success

| NicoleSova a răspuns:

Ooops. Scuze daca nu stiai engleza laughing

| NicoleSova a răspuns:

Pacat sad

| NicoleSova a răspuns:

La urma urmei. totusi trebuie sa fi priceput ceva in engleza laughing

| NicoleSova a răspuns:

Desigur de ce nu, nicole.sova93@gmail.com

| NicoleSova a răspuns:

Amu iata ca stii. laughing