| RowseRj a întrebat:

Hey, m-am întors recent în Japonia acasă pentru că la noi la facultate în România se începuse scenariul roșu, acum dacă aș vrea să mă întorc îmi pot depune din nou actele pentru facultate și se mai închiriază camere pentru cămin? Și trebuie să stau în carantină? Precizez făceam facultatea de limbi și literaturi străine. Vă rog frumos și mulțumesc.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hau bau, daca esti japoneza de-a binelea stai bine in Japan si iti faci un viitor, ce poti face in RO nu inteleg, nu-mi vine sa cred ca o asiatica ar veni la noi pentru facultate unde e mai greu si nu e un viitor decent bine platit dupa terminarea facultatii. Ori esti romanca mascata in japoneza sau na ceva ciudat.

| siriusblack98 a răspuns:

Doamne cat e de frumoasa tipa din poza laughing) ( am o afinitate pentru asiatice. Hai, sa vina hate-ul ). In ce priveste intrebarea, in carantina trebuie sa stai 2 saptamani. Iar cu dosarul sunt aproape sigur ca nu il mai poti depune pana la sfarsitul anului (de facultate). La partea cu inchirieri de camere I have absolutely no clue. Poate doar daca au prea multe libere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Fetele din Japonia nu au "mno" in vocabular. Ea cred ca e romanca sub acoperire laughing

| Radaaa a răspuns:

Inca o disperata de cultura asiatica... mai nou e la moda sa fiti din coreea sau japonia, si sa stati pe TPU sa inventati povesti ca pe wattpad. laughing vai si-amar bai fratii mei laughing

| RowseRj explică (pentru mgtow):

Știu dar eu vreau să îmi termin măcar anul la voi. În plus eu am mama vitregă coreeană dar locuim în Japonia iar eu find crescută în stil românesc nu mă înțeleg cu ea și cu familia ei. Măcar anul acesta să-l fac până pleacă bunicămea la mătușamea ca să apuc și eu să mai stau cu cei pe care îi iubesc

| Legion7X a răspuns (pentru RowseRj):

Nu prea are legătură cu întrebarea dar din profil ai niște trăsaturi foarte fine și frumos conturate. cred că toti japonezi, coreeni sunt o rasă cu trăsături frumoase, cel puțin eu așa îi vad prin seriale.

| RowseRj explică (pentru Legion7X):

Crede-mă dacă ai cunoașteo pe aia oh oh femeie mai retardatată și scorpie nu găsești nici la tanti de la 5. Jur

| Legion7X a răspuns (pentru RowseRj):

?

| RowseRj explică (pentru Legion7X):

Ah credeam că încă vorbim despre mama mea psihopată

| RowseRj explică (pentru anonim_4396):

Specific sunt româncă

| RowseRj explică (pentru Radaaa):

În primul rând nu-mi plac chinezi și nici asiatici iar cultura și mâncarea lor e de

| RowseRj explică (pentru Legion7X):

Este contul unei prietene mi-e îmi era prea lene să-mi fac unul

| Legion7X a răspuns (pentru RowseRj):

Unde dai și unde crapă. In fine, o seară faină.