| marcel12 a întrebat:

Hey! Pana la urma cine a ramas cu burlacul? Ca Adelina o plecat la Botezatu'.Sau ce, nu am vazut eu bine?

3 răspunsuri:
| Gaabi32 a răspuns:

Burlacul a ramas ccu Adelina.''din pacate''

| adelina899 a răspuns:

Un final ambiguu. Adev e ca si eu am vazut acelasi lucru Adelina si.a jucat bine rolul. Sergiu probabil a ramas cu buza umflata desi cred ca totu` e o facatura, au scenariu.

| B3bytzaa a răspuns:

Nu a ramas cu Adelina pentru ca dupa ce i-a oferit ei trandafirul ea s-a gandit mai bine si a spus ca nu crede ca poate avea o relatie cu el.Deci Burlacul a ramas singur iar Adelina cred ca este cu Botezatu.