| Aburycky a întrebat:

Hey! Pentru a trimite o scrisoare in alta tara.in statele unite. cat trebuie sa platesti? si ce alti pasi ar trebui sa urmezi? funda pentru cele mai multe informatii

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tariful de trimitere este in functie de greutatea scrisorii. Te duci cu ea la un oficiu postal si afli tot ce vrei. Daca vrei sa afli inainte uita-te pe site-ul oficial al Postei Romane, exista un calculator de tarife, in functie de elementele trimiterii. Numai bine!