| NoMusicNoLife a întrebat:

Am o intrebare.

Acum cateva zile am mancat o ciocolata milka cu ceva bule care se spargeau in gura si faceau asa un zgomot ciudat ca si cum pusti balonul de guma de mai multe ori consecutiv. Stiu ca pe ambalaj erau ceva dungi roz.

Stie cineva cum se cheama?batting eyelashes

Funda!

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Luflee e doar aerata, nu stiu ce sa iti zic.

Ce spui tu am intalnit la niste bomboane de la milka, erau rotunde perfect, ambalate individual in staniol mov.

| NoMusicNoLife explică:

@lukluk nu e Milka Luflee pentru ca nu e aerata, ci era ciocolata simpla si inauntru era ceva alb. si in gura simteai ca pusca ceva...

@alexgogo nu sunt bomboane, ci era tableta de ciocolata

| pinguluk a răspuns:

Milka Luflee

| pinguluk a răspuns:

Toblerone!