| Cosmin162749 a întrebat:

Am o intrebare.Cum pot sterge un cont de facebook?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza https://www.facebook.com/deactivate.php, restul vine de la sine.

2 răspunsuri:
| TheCh0cap1c a răspuns:

Intrii la Account Settings > Security > Deactivate your account. - Acolo trebuie sa introduci parola si motivul pentru care iti stergi facebook-ul (poti pune la nimereala)

| dumitritaalina a răspuns:

Pai dai la Setarile contului. Dupa ai in stanga mai multem [General, Securitate, Notificari, etc... tu dai la Securitate. Dupa iti apare jos Dezactivati contul, si dai acolo si dupa cred ca te descurci:*!]