| AdelinGrigorescu a întrebat:

Am o problema cu facebookul. Cand incarc o poza apare doar in cronologie,nu apare ca la ceilalti pe facebook. De exemplu: xyz a adaugat o fotografie noua, sau xyz si-a schimbat poza de profil. Cum pot face sa imi apara si mie pe facebook pozele adaugate? Funda urgent!

3 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Cum sa nu doar ca nu iti arata tie dar apare

| AdelinGrigorescu explică (pentru Ioscaa1):

Nu. am incercat asta cu verisoara mea si nu apare.

| Ioscaa1 a răspuns (pentru AdelinGrigorescu):

Reinstaleaza Windowsul altceva nu stie ce sa-ti spun. Darsar putea sa fie si de la cati prieteni ai si chesti de genu ca multi posteaza chestii iar cu reclame si eu mai stiu ce porcarii si le acoera pe a ta.