| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. happy Mi-am trecut profilul de facebook la aspectul "cronologie" si am adaugat o fotografie de coperta.Nu mi-a placut si am schimbat-o.Intrebarea mea este:cum sterg prima poza din albumul fotografii de coperta?

4 răspunsuri:
| roxane2spk a răspuns:

Dai click pe poza care vrei sa o stergi, iar jos pe fotografie iti scrie : Optiuni. dai acolo si ai sterge aceasta fotografie.happy

| Nobodyimportant a răspuns (pentru roxane2spk):

La mine a mers! big grin Multumesc mult roxane2spk!

| roxane2spk a răspuns (pentru Nobodyimportant):

Cu placere happy

| Nobodyimportant a răspuns:

Am patit exact acelasi lucru.Ma bucur totusi ca nu sunt singura.Sa speram ca ne ajuta cineva in legatura cu problema asta!