| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mititica...straight face. Foloseam browserul Opera de ceva timp si intr-o zi incercasem sa ma loghez pe TPU.Nu o mers din nu stiu ce motive. Apoi am incercat sa ma logheze pe email si am primit acesata confirmare:Browserul pe care îl utilizaţi refuză autentificarea (module cookie respinse).Am vrut sa ma interesez ce sunt cooki-urile si cum sa ma pot loga din nou insa...Cookie-ul asta expira in 26 iulie 2013straight faceSi e nasol sa astept pana atunci. Dupa asta am revenit la google chrome/internet explorer.Dar parca nu mai e ca inainte..Cum as putea sa-mi "vindec" browserul?

3 răspunsuri:
| BYGGeo a răspuns:

Ai putea sa ii schimbi setarile de cooki-uri

| єχcєєℓ a răspuns (pentru BYGGeo):

Am incercat insa primeam o eroare ca nu aveam permisiunea administratorului sau ceva de genul...

| BYGGeo a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Atunci imi pare rau dar trebuie sa iti schimbi Browserul