| AlEeCsX a întrebat:

Am primit un laptop si are tastatura in germana asa sunt scrise gen : in loc de ctrl scrie : Strg si astea.
Si vreau sa fac PRINT SCEEN si nu stiu cum sa fac! fUnDa!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.Normal al fica butonul de preent screen sa fie imediat urmatorul dupa sirul de F.Deci dupa tasta F 12, urmeaza atasta preent screen. Deschide pagina ce vrei sa o printezi, apesi acea tasta si api mergi in start, la paint-edit si dai paste. Iti va aparea acolo ce ai printat. Apoi clcick pe file-save as- desktop. La save as type, alegi JPEG si dai save.Acum s-a salvat pe ecran.O seara placuta

| AlEeCsX explică:

Nu merge.,.

| AlEeCsX explică:

Nu merge