| COOLboY a întrebat:

am si eu o intrebare: Pe Yahoo! Messenger poti vorbi in trei? Adica eu, un prieten si o prietena putem vorbi pe aceeasi fereastra? Va rog sa-mi raspundeti, dau Vot +

Răspuns Câştigător
| Ellvira a răspuns:

Poti sa organizezi conferinta. Dai click pe Actions, alegi Invite to Conference si adaugi persoanele cu care vrei sa discuti. Ai disponibila si Enable Voice for Conference daca ai microfon.

3 răspunsuri:
| RaVuL a răspuns:

Exact... cum a spus mony
Faci o conferinta si iti apare lista ta de mess
Si de acolo alegi cele 3 persoane si aia e

| MonyMoniq a răspuns:

Da poti vorbi cu multe persoane in acelasi timp: Dai sus la Yahoo Messenger =Actions=Invite to Conference =si iti apar persoanele din lista ta si aleg cu cine vrei sa vorbesti: SUCCES!

| Life4Fun a răspuns:

Nu,nu ai cum.