| razvan1394 a întrebat:

BUNA TPU. Am si eu o intrebare despre yahoo messenger 11, 5 care a aparut decurand. L-am descarcat si am vrut sa ii dau instal am selectat tot ce trebuia si imi ramane la fereastra cu Downloading Yahoo Messenger nici macar nu se incarca. DAU FUNDITA

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Păi întâi trebuie să se descarce instaler-ul(executabilul) şi apoi se instalează cu recomandarea de a selecta custom nu cum fac toţi install/mext/next /finish şî să selectezi de acolo numa de ce ai nevoie.Cu alte cuvinte trebuie să ai un pic de răbdare ca sa se descarce executabilul.Succese.