| dkidda a întrebat:

As vrea sa imi fac cont de email pe orange.ro, dar nu vreau sa ma trezesc dupa aceea cum ca as avea cost suplimentar pentru ca mi-am facut acel cont.Nu stiu daca este gratis sau nu. Voi stiti ceva?

1 răspuns:
| Amaya a răspuns:

Am cont pe orange.ro si este gratis, normal. Am primit multa vreme factura pe cont, m-am interesat de oferte de telefoane tinand cont ce puncte Thank You am, mi-am facut setarile pentru Internet... Este convenabil sa ai cont pe site-ul lor, mai ales daca vrei sa fii tot timpul la curent cu noutatile ( telefoane, aplicatii, oferte, etc. ).