| Antonio_Antonio_1992 a întrebat:

Salut, am abonament la Telekom si vreau sa stiu cum dezactivez "Cost Suplimentar"

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Ionut_1998_M6xE a răspuns:

Salut, costul suplimentar nu se dezactivează, nu ai cum.
Costul suplimentar ți-l faci când folosești mai multe resurse ( minute-internet-etc) decât îți permite abonamentul pe care îl ai.
Exista insa modul în care poți seta o cota de folosire a internetului, care când ajungi la limita de megabits îți vine un mesaj că ai atins limita, așa o să ști când sa te oprești din navigat laughing
Setarea o găsești în 'setari-date mobile'.