| Geo1312 a întrebat:

Stiti daca pe Orange cand esti pe abonament si te conectezi la wifi. e gratis? sau iti da cost suplimentar?

Răspuns Câştigător
| JackDanielTime a răspuns:

Daca te conectezi la o retea publica sau la una care ii afli parola nu costa nimic.
FUNDAAA?
Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti genera costuri in functie de planul tarifar ales si doar daca utilizezi internetul de pe SIM-ul respectiv.
Conexiunea Wi Fi este independenta de SIM-ul din telefon.

O zi buna,
Orange Helper.

| GunDealer a răspuns:

Pai depinde, daca ai telefon cu sistem android si esti langa o sursa de wifi si te conectezi la ea, nu.

| Geo1312 explică (pentru GunDealer):

Nuu nimica! E un Nokia asa cu badaos atat.

| SuperBowl a răspuns:

Wifi-ul e gratuit in orice retea si locatie te-ai afla; costul suplimentar se pune doar daca depasesti Mobile Data, adica internetul inclus de Orange in abonamentul tau