| JoinTu a întrebat:

Cum pot schimba folderul de download? Adica din C/downloads..etc. sa se salveze toate fisierele pe care le downloadez in E (dar intr-un folder pe care-l aleg eu).
Folosesc Windows XP SP 3.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

În Mozilla : Unelte/Opţiuni/General, mai jos ai „Salvează fişierele în", dai Răsfoieşte şi setezi folderul din E ( cel pe care-l vrei ).

1 răspuns:
| HFD a răspuns:

Daca ai Google Chrome dai pe Settings apoi pe Show advanced settings apai la Download Location si Change. Pentru Mozila Settings si la General parca.