| Panteraa a întrebat:

Ce acumulator extern pentru telefon este mai bun la un pret in jur de 50 de lei?

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Cauta sa nu iei firme no-name Chinezesti care promit nspe mii de ma pentru ca nu au nici jumatate din capacitatea declarata de chinez. Mai bine cauta firme serioase chiar daca sunt mai mici ca si capacitate.

1 răspuns:
| derEinzelgängerWolf a răspuns:

Un prieten are ceva Xiaomi pe care l-a cumparat cu vreo 70 de lei.E foarte bun atat ca aspect(fabricat din aluminiu) cat si ca functionalitate!