| elutsa10 a întrebat:

happy! Cei/Cele care sunteti reprezentanti la AVON.
Cineva a comandat un fond de ten de la COLOR TREND. Problema este ca nu are cod. Nici celelalte produse de la COLOR TREND dupa cele 2 pagini nu au cod. P:S. Este brosura 17 ( nu a inceput campania ).

Stiti voi unde gasesc codurile?

1 răspuns:
| tbb2013 a răspuns:

Esti la trendsetteri de ai brosura 17? Ca noi de-abia suntem in 9. In orice caz. Poti intra in pagina ta de rep, iar la comanda noua, unde trebuie sa introduci codurile, iti apare o lupa. Dai click pe ea si iti va aparea o caseta unde trebuie sa introduci denumirea produsului... Si iti va aparea lista cu produsele gasite dupa cautarea ta. Dar daca zici ca inca nu a inceput campania foarte putin probabil sa gasesti asa... Iar de asemenea, nu au gresit niciodata in acest mod (sa uite sa puna codul in brosura). Uita-te mai binewinking