| Adelina77 a întrebat:

Hey,TPU! Cine poate sa-mi spuna cum pot descarca Pou pe PC.Am incercat sa descarc BluesTacks dar nu merge pe windows XP SP2.De unde pot descarca BluesTacks pe acest windows(Xp SP2) si daca il descarc merge sa descarc Pou?
Dau Funda celui care ma ajuta sa descarc jocul.

Răspuns Câştigător
| maddoximilian a răspuns:

Pai nu merge Trebuie sa ai pc un pic mai performant sa iti mearga programul de android virtual si windows 7 ...asa ca... nu prea ai cum sa faci asta big grin dar este posibil sa fie pe windows 8 acuma nu stiu multe din aplicatiile android au aparut pe windows 8 big grin succes

4 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Vrei jocul ''rahat''(**** pe romaneste) cine s-ar juca un joc cu numele asta?

| VirusulAlb1 a răspuns (pentru bogboy101):

Ba e emulator android

| OnNo a răspuns:

Pai pentru a putea rula bluestacks ai nevoie de 2gb ram sau mai mult. Daca ai 2gb ram il poti descarca de pe site-u lor.

| Perusul a răspuns:

Nu cred ca exista pe pc