| MarySille a întrebat:

credeti ca am sanse sa intru in liceul Constantin Brancoveanu sect 1, jud ilfov, Bucuresti? am media de admitere 6.08 si vreau sa intru la stiinte sociale.
Fundita si voticuri!

3 răspunsuri:
| roxyana03 a răspuns:

Buna, imi pare rau ca zic, dar nu cred ca ai sanse sa intri, ai o medie foarte micasad...

| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Nu cred ca poti. Fara suparare dar ai media cam mica.Scuze sa stii ca n-o zic cu rautate.

| MarySille explică:

sadsadsadsadsad:,eu ce ma fac?sadsad vream si eu sa intru la Constantin Brancoveanu, atunci stiti un liceu mai bunicel?sad