| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sa imi schimb numele de profil la facebook?

12 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Buna'!
Intra pe contul tau de Facebook, apoi dai in dreapta sus pe "Contul meu" apoi pe "Setarile contului" si unde scrie name(este prima optiune) dai in partea dreapta pe "edit".
Sper ca am putut sa te ajut.

| Barney a răspuns:

Mergi la :

Account > Account settings >General

si la NAME dai edit si schimbi cu ce vrei tu

| cherrybomb a răspuns:

Dai sus in dreapta unde scrie contul meu
setarile contului
si apoi nume
schimbi numele
si dai salvare

| Resource a răspuns:

Dai click pe Account in coltul din stanga si apoi account settings. O sa vezi acolo numele tau si scrie edit. Dai click pe edit si scrii numele pe care il doresti. Succes.

| alinae a răspuns:

Te duci la Contul Meu,dupa la Setarile Contului si iti va aparea scris Name si Nume de Utilizator. Apesi pe Editeaza la una dintre ele. Sper ca te-am ajutat, funda, te rog? puppy dog eyes

| Shiver a răspuns:

Dai la sectiunea "Editeaza profilul"

| CristinasiVlad a răspuns:

Buna!
pasi sunt uramatorii :
1.intra pe facebook
2.acolo sus scrie contul meu, pune mousul si cauta"Setariile contului", da clik
3.scrie "name" sau "nume de utilizator", dai la "name", si in dreapta scrie editeaza!
4.si dai salveaza modificariile!
papa sper ca te-am ajutat... :* funda?

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

DA SUS IN DREAPTA SCRIE CONTUL MEU ACOLO DAI CLICK SI SCRIE Editează prieteni
Foloseşte Facebook ca Pagină
Setările contului
Setări de confidențialitate
Centrul de asistenţă SI LOG OUT TU DAI LA SETARILE CONTULUI SI DIN NOU SCRIE NameEditeazăAlecsandra Postolache
Nume de utilizatorEditeazăYou have not set a username.
E-mailEditeazăPrimary: lydiutza_09@yahoo.com
ParolăEditeazăPassword never changed.
ReţeleEditeazăNo networks.
Conturi legateEditeazăYou have linked 0 linked accounts.
LimbA TU DAI ORI LA NAME ORI LA NAME DE UTILIZATOR SI SCRII

| Lavii_3618 a răspuns:

Buna.dai la profil. apesi :contul meu (dreapta sus ), apoi setarile contului si dai editeaza in dreptul numelui. :*

| valecsandra a răspuns:

Sus în colţ ai Account, intri acolo la opţiunea Account Settings, Edit name. Şi cam atât :-).

| Madd_9529 a răspuns:

Account --> Account Settings si in dreptul numelui iti apare Edit happy. Spor! :*

| ronaldinho33 a răspuns:

Unde este poza ta de profil. sub ea scrie Editeaza Profilul Meu, dai acolo click dupa aceea dai la Date De Contact(ultima) dupa aceea dai click la prima acolo la sectiunea Adrese de Email dai click pe Adauga/sau sterge email, dupa aceea dai sus la prima cilk in dreapta editeaza si acolo iti pui numele dorit (first si lasttongue) mersi funditabatting eyelashes?