| anononymos a întrebat:

Cum imi schimb numele paginii de pe facebook sau numele de profil

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

Schimbarea numelui de profil :

In dreapta sus click pe acea rotita-> "account settings"-> in partea stanga sus "general "click, iar dupa iti apare o fereastra unde prima sectiune e cea de nume.

| anononymos explică (pentru DiamondEyes):

Si numele de pagina

| DiamondEyes a răspuns (pentru anononymos):

Nu merge tot asa?
Imi pare rau, nu stiu.

| anononymos explică (pentru DiamondEyes):

Nu merge la pagina

| Changes a răspuns (pentru anononymos):

La pagină nu-i mai poți schimba numele dacă ai peste 200 de like-uri.

| anononymos explică (pentru Changes):

Cum asa ca unul cu numele la pagina,, la bibloteca,, avea 13 likuri si s-a schimbat numele in smecherraul

| Changes a răspuns (pentru anononymos):

Tu câte like-uri ai la pagină?