| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU; daca am pus o scrisoare cu confirmare de primire de la o posta din alta localitate, in care nu locuiesc; imi va veni acasa confirmarea de primire?( am pus una pe 4 august si acum e 15, e normal sa dureze atat?)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Confirmarea iti va veni la adresa pe care ai scris-o tu la expeditor, atunci cand ai pus scrisoarea la posta. Se poate intampla sa mai intarzie, am primit si eu unele confirmari dupa cca 2 saptamani. Numai bine!