| komadechips01 a întrebat:

Daca vreau sa reciclez un ambalaj de la o punga de chipsuri sau de la corn, etc. la ce cos de gunoi o clasifichez? Hartie sau plastic? cei de la mine din clasa o clasificheaza la hartie, dar nu stiu sigur thinking voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Valentyn22 a răspuns:

Plastic.

6 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

La plastic arunci ambalagele de la cornuri, pet-uri, chipsuri, etc si la hartie ziare, reviste, carti, etc.

| Niiiicu a răspuns:

Eu zic ca este la plastic, deoarece cam asa este...happy

| 20thoughts a răspuns:

Plastic

| AnDrEy_8110 a răspuns:

Plastic, pentru ca aidrept dovada arderea, se topeste, iar hartia arde!

| pinguta a răspuns:

Eu dupa ce mananc chipsuri Lay's arunc punga la plastic happy

| allyna123 a răspuns:

Plasticlove struckX