| AdrianaL30 a întrebat:

Imi spuneti va rog cei care sunt din Timisoara cum se ajunge cel mai usor de pe Take Ionescu la stadion? Firobus ceva? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi atenta, iei firul 11 mergi cu el pana in sapte sute, acolo iei tramvaiul 1 cu asta mergi pana in piata sinaia te dai jos si iei tramvaiul 8, din pacate linie directa nu este sau te poti duce in fabric sa iei 1 direct depinde unde stai pe take ionescu, sper ca te descurci, descarca si aplicatia ratt tm de pe google play

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Sa imi spui daca nu ai inteles ceva, apropo 17 nu merge in sapte sute si la mall sa nu il iei doar 11